Kurumumuz

Gelecek, Güven, Tecrübe

Kurulduğu ilk günden itibaren Özel Özgür Çocuklar Anaokulu olarak geleceğimizi ve nesillerimizi İzmir Güzelbahçe de bulunan kurumumuzda yetiştirmeye ve gelecek nesillere iyi birer fertler bırakmaya çalışmaktayız. Kurumumuz Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı kalarak eğitim vermekte ve yavrularımızı geleceğe hazırlamaktadır.

Özel Özgür Çocuklar Anaokulu olarak çocuklarımızın eğitiminde gerek duygusal gerekse mantıksal zekalarının gelişimini sağlamak adına bir çok temel eğitici ve öğretici dersleri uzman kadro eğitmenlerimizle vermekteyiz. Eğitimler çerçevesinde genel olarak çocuklarımızın alması gereken temel kültürel bilgileride aktarmakta ve çocuklarımızın nesillerimize daha kalıcı bilgiler aktarmasını sağlamaktayız.

Velilerimiz neler dedi ?

Gözüm kapalı güveniyorum dediğimiz nadir bir okul bu yüzden çocuklarımızı size emanet ederek gün içerisinde ki telaşımızı akşamları onun mutlu oluşunu izleyerek hafifletiyoruz. Teşekkürler Özgür Çocuklar Anaokulu

Tolga Sayman Dilara'nın Babası

Herşeyden önce mükemmel bir eğitim kadronuz ve harika bir okulunuz var bayıldımm! Hele ki çocuklarımız için yapmış olduğunuz eğitim ve eğlence vakitlerini Mehmet’ in akşamları ailesine anlatırken o mutluluğu görmek bizim için en güzel duygu. Teşekkürler…

Buket Şimşek Mehmet'in Annesi

Murat’ ı korkmadan aklım geride kalmadan okulunuza emanet edebiliyorum. Hergün anlatacak o kadar çok anısı oluyor ki bana işte bu yüzden anılarla dolduran okulunuzu seviyorum. Teşekkürler.

Tuğçe Aslan Murat'ın Annesi